Patona PT5023

Cena produktu Patona PT5023 není známa.

 

Popis produktu Patona PT5023: Brýle pro virtuální realitu PATONA 3D VR GLASSES Brýle pro virtuální realitu 3D VR GLASSES jsou dostupnou branou pro vstup do pohlcujícího světa virtuální reality. Vynikají velmi přijatelnou ceno... > více informací


Patona PT5023 - popis

nahoru

Brýle pro virtuální realitu PATONA 3D VR GLASSES
Brýle pro virtuální realitu 3D VR GLASSES jsou dostupnou branou pro vstup do pohlcujícího světa virtuální reality. Vynikají velmi přijatelnou cenou, přesto nabízí potřebný komfort a splňují nároky na kvalitu optických prvků. Vstupte do nových imaginárních světů, sledujte oblíbené 3D filmy, hrajte hry v novém rozměru s brýlemi 3D VR GLASSES a množstvím stažitelných aplikací pro virtuální realitu.
 

Dostupná virtuální realita
Vstupte do světa virtuální reality s brýlemi 3D VR GLASSES a vaším chytrým telefonem. Virtuální realita nebyla nikdy tak dostupná jako nyní. Výkon mobilních telefonů jde neustále dopředu, tak proč nevyužít tuto sílu pro aplikace virtuální reality? Cenově dostupné brýle plnohodnotně nahradí drahý hardware, jako displej brýlí je totiž používán displej smartphonu a síla dnešních mobilních procesorů pohání aplikace virtuální reality.

Jak to funguje
Jak je možné, že na svém chytrém telefonu můžete vidět 3D obsah? Tento obsah je na vašem telefonu pro každou čočku zobrazen zvlášť. Za pomoci tohoto triku lze mozek ošálit a vy si tak můžete užít nejen filmy ve 3D, sledovat 3D videa, hrát 3D hry nebo se nechat přenést kam jen budete chtít díky službě Google Earth.

Snadné použití
Použití brýlí je velmi jednoduché. Stačí jednoduše vložit chytrý telefon do přední části brýlí. Telefon se umístí do předního krytu brýlí, které se nasadí na hlavu a upevní pomocí popruhů. Pohodlné nošení je zajištěno lemováním z měkké pěny. Poté stačí jen nasadit na hlavu a užívat si perfektní efekty virtuálního světa. Brýle jsou kompatibilní s 3.5 až 5“ chytrými telefony.

Klíčové vlastnosti
Brýle pro virtuální realitu 3D VR GLASSES jsou kompatibilní s 3.5 až 5“ chytrými telefony. Mají komfortní design s lehkou a pohodlnou konstrukcí využívající ABS plast a paměťovou pěnu. Snadno se používají a obsahují kvalitní čočky, můžete si dopřát filmy ve 3D, sledovat 3D videa, hrát 3D hry nebo se podívat kam budete chtít díky službě Google Earth. Rozměry: 110 x 120 x 135 mm.
 
 

Výrobce Patona
Typ Pro smartphone

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Patona PT5023 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Chytré hodinky a náramky.

Nejlevnější Patona PT5023 akční ceny - Levné Patona PT5023

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Patona PT5023 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Patona PT5023 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Virtuální realita.